середа, 22 серпня 2012 р.

Домашньому умільцю


Якщо Ви вирішили зробити в своїй квартирі ремонт, то завітайте у Центральну міську бібліотеку. До Вашої уваги викладка літератури «Сам собі дизайнер».
 Аксенова Л.В. 5000 практических советов хозяину на все случаи жизни / Л.В.Аксенова. – Донецк : ООО ПКФ «БАО», 2007. – 544 с.
Ця книга справжня енциклопедія домашнього майстра. В ній Ви знайдете відповіді на будь-які запитання. Ремонтні і облицювальні роботи, використання побутової хімії, облаштування гаража, ремонт автомобіля – це далеко не повний перелік детально висвітлених тем. Не забуті і корисні дрібнички, без знання яких в господарстві не обійтися.

   Гипсокартон: все виды работ / авт.ост. А.М.Горбов. – Донецк : ООО «Агенство Мультипресс», 2008. – 288 с.
Для професійних будівельників робота з гіпсокартоном давно вже не дивина, а ось домашньому майстру найчастіше доводиться мати з ним справу вперше.    Щоб показати всі можливості цього унікального матеріалу,  на сторінках видання наведена технологія монтажу стінових обличкувань, перегородок, одно- і дворівневих підвісних стель, сухих збірних підлог та багато іншого.

 Евроремонт без лишних затрат / сост. М.П.Смирнова. – М. : ООО «ТД «Издательство Мир книги», 2007. – 320 с.
Якщо у Вас є сила і здоров’я – займіться ремонтом своєї квартири. Сучасні матеріали і технології, трішки грошей і ця книга допоможуть Вам зробити свій дім зручним, затишним  та неповторним.

Калашникова Е.А., Логинова А.Н. Печи, камины, бани, колодцы / Е.Калашникова, А.Логинова. – М. : РИПОЛ КЛАССИК, 2003. – 416 с.
Ви вирішили, що пічне опалення більше підходить для Вашого дому? Що ж, Ви зробили вдалий вибір: піч, камін завжди створюють в будинку домашню неповторну атмосферу тепла і затишку.
 
   Новикова И.В. Внутренняя отделка / И.В.Новикова. – М. : ООО «ТД «Издательство Мир книги», 2009. – 240 с.
У цій книзі домашні умільці знайдуть професійні поради по проведенню внутрішніх ремонтних робіт. Прочитавши книгу, Ви дізнаєтеся як швидко і якісно можна зробити косметичний і капітальний ремонт будинку. 

До Вашої уваги також журнали: «Мой уютный дом» и  «Уютная квартира».
Немає коментарів:

Дописати коментар