Погортайте сторінки періодики

   Щороку наша бібліотека отримує понад 100 назв журналів і 70 назв газет. Формування фонду періодичних видань здійснюється на основі вивчення запитів користувачів.
  Сьогодні книгозбірня має постійний контингент користувачів, які, з різних причин цікавляться газетами та журналами. Для одних це задоволення освітніх потреб, для інших це читання для душі, постійна звичка читати певний журнал чи газету.  
 Шанувальникам офіційної періодики ми пропонуємо тижневики «Країна», «Кореспондент»,  «Український тиждень», а також журнали «Зовнішні справи», «Віче», газети «Дзеркало тижня», «Голос України», «Урядовий кур’єр», «Факты и комментарии», «Сегодня»... 
     Про наукові сенсації та відкриття, майбутнє світу, людину та її можливості, екологічні проблеми ви дізнаєтесь із періодики пізнавальної тематики. Це журнали «Наука і суспільство», «Наука и жизнь», «Природа и человек», «Вокруг света» та ін. 
    Тим, хто цікавиться новинками техніки, захоплюються конструюванням бібліотека пропонує комплекти журналів «Винахідник і раціоналізатор», «Радіо», «Радіоаматор», «Автомир» ... 
     Особливо популярними серед читачів є журнали «Техника молодежи», «Моделист-конструктор»
   Економістам, бухгалтерам, юристам прийдуть на допомогу журнали «Економіка України», «Фінанси України», «Право України», газети «Все про бухгалтерський облік», «Юрист консультує».

         Якщо ви працюєте, навчаєтесь в освітніх закладах, вашими помічниками будуть журнали «Дивослово», «Українська література в загальноосвітніх школах», «Зарубіжна література», «Всесвітня література». 
   Для тих, хто хоче бути здоровим, наша бібліотека і офіційна медицина пропонують журнали «Будьмо здорові», «Здоровье», «Твое здоровье». Рекомендації фітотерапевтів, поради народних цілителів, консультації лікарів знайдете у газетах «Здоровый образ жизни» та «Здоровя і довголіття». 
    Любителям спорту і здорового способу життя бібліотека пропонує кращі спортивні газети та журнали. Це журнал «Фізкультура і спорт», «Єврофутбол», газети «Команда», «Український футбол», «Спортивна Київщина». 
    Прихильникам як сучасної так і класичної прози, поезії, драми і тим, хто цікавиться літературним життям - журнали «Дніпро», «Київ», «Всесвіт», «Иностранная литература», «Искатель». Для тих читачів, хто любить почитати для душі, бібліотека пропонує журнали «Жінка», «Натали», «Мой уютный дом», "Viva!", «Караван историй» та ін., газети «Порадниця», «Петрівна».

  Садівникам-городникам добрими порадниками будуть «Дім.Сад.Город», «Огородник», «Приусадебное хозяйство», "Пасіка". 
 Особливо популярними серед читачів є місцеві видання. Бібліотека має повний комплект місцевих газет, починаючи із 1965 року. Сьогодні ми отримуємо 12 назв місцевої преси. Кожний читач має змогу обрати для себе цікаве видання. Місцеву пресу наразі читати не тільки цікаво, але й корисно. Найбільш популярними є газети, які орієнтуються на універсального читача і рекламні видання. Інформацію що, де, як, і за скільки можна дізнатися в газеті «Гриф». Популярними серед читачів є також газети «Тема», «Майдан-Брок», «Наш городок», «Главная газета», «Копейка», «Юрївська земля», «Громадська думка», «Замкова гора». 
     До послуг користувачів:

-         інформація про наявність періодичних видань у Центральній бібліотеці та бібліотеках міського ЦБС.

-         Копіювання будь-якої статті. 
   Тож відвідайте бібліотеку, погортайте сторінки газет та журналів і ви переконаєтесь, скільки цікавого й корисного друкується в них.Головний бібліограф                                        Авраменко Н.В.


Немає коментарів:

Дописати коментар