Знайомтеся: нові книги

1 лютого 2017 року
Освітіть душі поетичним словом!

      Друзі, серед нових видань, які щойно надійшли до нашої бібліотеки, є поетичні збірки місцевих авторів. Чудовий подарунок краянам зробили Володимир Іванців, Володимир Дідківський, Костянтин Мордатенко, Ігор Растівський. 
       Як сказав Павло Мовчан, поезія - яскравий показник життєздатності національної мови. Тож, освітіть душі українським поетичним словом!

       Збірка Володимира Іванціва "Поглянь на себе у своїй сльозі" – це дивовижний згусток батьківського страждання, відчаю, болю і надії. Скалічені не лише тіло, а й душа непоправною втратою. Та крізь морок тяжких випробувань пробивається промінь надії. Поет пише про долю України, публікує вірші, які не увійшли в попередні збірки. Великий об’єм у книжці віддано під переклади з російської мови. Поезія символіста Максиміліана Волошина, переклад віршів білоцерківців, братів Шарових по-новому розкривають грані творчості поетів. Відчуйте красу українського поетичного слова у збірці “Поглянь на себе у своїй сльозі”. Плачте, смійтеся і захоплюйтеся. Керуйтеся закликом Володимира Іванціва: 
– Виживеш, де ти подінешся! 
Жити і перемогти! 
     Відчуйте красу українського поетичного слова у збірці “Поглянь на себе у своїй сльозі”.

      
     Хто з козаків не зиркав ласо на молоденьку вишеньку в чужому      саду, розмірковуючи: і хтось же нею ласує, холєра ясна!..
       А соковита солодка черешня на власному городі для чоловіка - сама нудота ...
       "Чужа вишня" Володимира Дідківського - саме про те ...


    

    "Стежок вечірніх таємниці" - перша книга Ігоря Растівського, до якої автор ішов дев'ять років. Збірка увібрала усі тривоги і хвилювання, які переймали і чарували своїм шармом усіх, хто хоч раз в житті плекав у собі почуття любові. Думки і відчуття автора знайшли своє відображення на папері, як у майбутньому, сподіваємося. і у серцях читачів ...


    

    

  Переосмислення духовної спадщини через призму життя і подвигу історичних особистостей в новій збірці поезій Костя Мордатенка "Сім слів". Поет нагадує нам, що на землі усе скороминуще, а у Бога все вічне. Наш реальний світ є вторгненням несвідомого змісту у свідоме - для безмежного пізнання його. Хто годен - нехай збагне!        

   Збірка поезій Костя Мордатенка "Милостива цното спраглих вуст" - це всеосяжна музика вселенської  любови, щира молитва закоханого у земну красу Поета, душа якого безмежа, як небо, як всесвіт. П'янка і розкішна природна благодать образівзаворожує і надихає жити, кохати, творити!    


   В чарах містичного, розмаїтого слова, як в дзеркалі, відбивається мелодія романтично-акварельного міста; естетика внутрішніх, подекуди провокативних, почуттів; нестримні емоції оголеної сутності - це все в поетичній збірці Костя Мордатенка "Мої слова маленькі репетиції".
Книги, герої яких захищають Україну


Друзі, дорогі білоцерківці, пропонуємо вашій увазі книги українських літераторів, котрі щойно надійшли до фонду нашої бібліотеки. Герої цих книг, кожен у свій час, захищають свою землю, Україну.
Тож, які вони, сьогоднішні повісті та романи, де постає героїчна боротьба українського народу за самостійність, незалежність та державну цілісність, зокрема – історія боротьби Української Повстанської Армії 40-х років ХХ століття та нинішня війна на Донбасі?
Так, Друга світова війна не дає спокою сучасним письменникам. І це не дивно, бо відголоски тієї біди ми відчуваємо й зараз, хоча не завжди знаходимо цьому пояснення. Свіжою раною ятрить серця нашого народу гібридна війна на Сході країни …
Тож з книгами, в яких автори торкаються цієї тематики, пропоную ознайомитись.

Письменник Андрій Криштальський за роман «Чорноморець, матінко» удостоєний літературної премії ім. Василя Стуса, а видавництво «Клуб сімейного дозвілля» назвало цей твір національним бестселером.
Чорноморець - невловимий боєць УПА, на якого полюють сталінські агенти. Завдяки хоробрості, таланту та народній підтримці йому вдається обходити ворожі пастки. Однак зрадник з найближчого кола побратимів ставить під загрозу життя не лише Чорноморця, але і його близьких. Чи завжди доля буде привітною до нього? І чи вдасться легендарному воякові врятувати кохану?

У книзі письменника, журналіста Андрія Кокотюхи «Чорний ліс» події відбуваються під час Другої світової війни. Чорний ліс на Волині.
Українцям довелося на смерть битися на трьох фронтах: з німцями, росіянами та поляками. Головний герой – колишній міліціонер, зек, радянський диверсант – мусить розібратися в тому, хто друг, а хто ворог. У нього нині одна мета – зрозуміти, на чиєму боці правда, і відстоювати її зі зброєю в руках.Книга бійця, письменника та сценариста Сергія Ухачевського «Карпатський капкан» - це розповідь про реальні події, що охоплюють період з  1941 по 1951 роки. Все, що відбувається у цій захоплюючій історії, має реальну основу. І персонажі такі переконливі – Йосип Сталін, Лаврентій Берія.
Невдала спецоперація Кремля на території Галичини в повоєнні роки збіглася в часі з кількома іншими подіями, незалежними від радянського уряду. А на «перетині інтересів» урядів кількох країн опиняється директор дитячого сиротинця для глухонімих – професійний розвідник, доля якого видається абсолютно неймовірною саме тому, що вона є справжньою. При написанні автор використав історичні документи, але зауважив, що художня фантазія у романі все ж таки  переважає.

Володимир і Марія – головні герої роману Юрка Во́вка «Доки смерть не розлучить нас» … Нащадки двох родів землеробів зі Сходу та Заходу…  Але бурі ХХ століття зірвуть їх з місця і кинуть у вир кривавих подій.
Гайдамаччина Холодного Яру і смерть від голодомору 30-х років, бої у лавах УПА, палкі зізнання і юнацька клятва любові до рідної землі. «Доки смерть не розлучить нас» – ці слова Володимир промовить до Марійки. Будуть кохання і зрада, перемоги і зневіра, полон і визволення. А потім буде чужина і закритий шлях на батьківщину, де на них чекає смерть.  Лише вистраждане кохання одне до одного все життя буде доводити: про майбутнє таки варто мріяти …

  Нова книга Ніни Фіалко «Коли брати стають ворогами» дає змогу читачам оцінити події 2013–2014 років. Авторка твору змушує нас осмислити багато подій, які відбувалися на українській землі. Читачі дізнаються про деякі моменти з історії України, які не висвітлювали в підручниках і про які не дискутували в періодиці. Лише після Революції Гідності стало можливим говорити й писати про те, що нас хвилює, але досі не заведено обговорювати все відверто. Читайте, пізнавайте, розмірковуйте ...


Максим Бутченко – письменник та журналіст. Його нова книга «Три часа без войны» - це історія сучасної України, показана через призму доль трьох людей, які пройшли через військове протистояння на Донбасі і волею випадку опинилися в одній камері Лук'янівського СІЗО: російський офіцер Ілля Кизименко воював в добровольчому батальйоні, шахтар Льоха після загибелі сім'ї вступив до «ополчення», і старий Петро Микитович, який мріяв побачити море, а потрапив в один з «підвалів» «Новоросії». Три людини – три позиції. Особливо обстановка загострилася, коли з'ясувалося, що Ілля винен у смерті дружини і сина Льохи. Протягом трьох годин крок за кроком, слово за слово вони знову пропустили війну через себе, в будь-яку хвилину готові вбити один одного.
Чи зуміють вони примиритися, повернутися до колись втраченого ними життя, повернутися до себе самих, щоб стати людьми, а не машинами для вбивства?

«Приватний щоденник», мабуть, найочікуваніша книжка Марії Матіос, якою відома українська письменниця «загартовує правдою» про ексклюзивні події Майдану та триваючої війни, учасником чи свідком яких вона була. Це свого роду хроніка, що починається з кінця 2013-го і закінчується літом 2015-го року. І крізь цю призму письменниця дуже зворушливо і чуттєво описує маленькі історії українських родин, життя яких болючими втратами та глибокими ранами назавжди змінив Майдан ... змінила війна ... А ще – свої історії «про конкретні битви за дуже конкретних людей».
У час, «коли музи здебільше мовчать, а говорить зброя», Марія Матіос розпочинає «особисту війну і боротьбу» за «кожну конкретну людину» – боротьбу за свою Націю. У найдраматичніші та найкривавіші дні Майдану вона боронить Націю від звірств Беркута та ошаленілих тітушок; у київському СІЗО, судах, лікарнях, госпіталях, у солдатських траншеях та бліндажах, у розгромлених містечках та селах Донбасу – вона захоплюється її мужністю, благородством та гідністю. А в дні глибокої скорботи та дні світлої радості вона просто тримає свою Націю за руки, втирає їй сльози, «передаючи своє тепло і співчуття»...

Збройний конфлікт  це завжди руйнування, біль і смерть. Але війна в чужій країні і війна у себе вдома  це дві різні речі. Коли горить Батьківщина, жоден, навіть досвідчений, військкор не може відсторонено спостерігати за подіями. І неминуче стає безпосереднім учасником трагедії, пропускаючи через себе все те, що відбулося і відбувається на його очах: ​​анексію Криму, незаконні «референдуми», військові дії і окупацію Донбасу. Автор книги «Война с первых дней» Ірина Золотухіна не просто пише про АТО. Разом з героями своїх репортажів  волонтерами, бійцями і лікарями - вона бореться за свою країну за допомогою пера і паперу. І не претендує на аналіз того, що сталося. Час осмислення прийде пізніше. Після закінчення війни.

Книга Світлани Талан «Повернутися дощем» - це продовження роману «Оголений нерв».
«Русская весна» закінчилась для Насті та її рідного міста, але гірким був присмак перемоги: сестра Ніна назавжди їде з ненависної їй України, донька Іванка та син Геник – непримиренні вороги, а чоловік – колишній. Та попереду в Насті нове кохання й нова надія… Попереду літо. Блокпости. Іловайськ. Смерть цього літа збиратиме щедрий урожай. А їй протистоятимуть жінки, разом з чоловіками наближаючи перемогу …


Тож, друзі, запрошуємо до читання! Гарного відпочинку з книгою!
І як завжди, чекаємо вас у нашій бібліотеці!Осінній книгопад

   Друзі, напевно більшість з вас погодиться з думкою, що осінь – найбільш яскрава, романтична, водночас – сумна пора року. Дні стають короткими, вечори – довгими та прохолодними, а ночі – все більше з приморозками. Часті та тривалі дощі псують настрій ... Проте не поспішайте піддаватися осінній депресії, споглядаючи мряку  за вікном та нарікаючи на примхливу осінню погоду! Заваріть собі філіжанку гарячого духмяного чаю, або кави та проведіть час з книгою. З якою? Обирайте самі, адже цьогорічна осінь така щедра на книжкові новинки, серед яких чимало творів українських літераторів. Їх і пропонуємо вашій увазі.  Отож, є чудова нагода зазирнути до нашої бібліотеки!
І пам'ятайте: коли б не було осені та зими, весна не була б такою прекрасною! 
Тож все буде добре!
Приємного і захоплюючого читання!


Богдан Коломійчук «Таємниця Єви»
«Таємниця Єви» – збірка авантюрних та детективних оповідань, події в яких відбуваються переважно на початку XX століття. Тут і блискуче розслідування львівського комісара Вістовича, і легенда замку графа Шенборна, і звичайно ж, нова спроба розгадати таємницю жіночого світу …
Богдан Коломійчук «Небо над Віднем» 
До книжки увійшли детективний роман «Небо над Віднем» та повість «Остання справа комісара Вістовича». Роман розповідає про загадкові події, що мали місце у Львові, Будапешті та Відні в часи Першої світової війни. На виставці у місті Лева зникла одна із найцінніших коштовностей династії Габсбургів, яка до того ж має здатність змінювати плин часу. До справи береться львівська поліція на чолі з комісаром Вістовичем, а протидіє їм російська «охранка».


Роман Іваничук «Серед повені книг»
У новій книжці Роман Іваничук розповідає про свою бібліотеку як про близьку і дуже рідну душу. Раритетні і звичайні видання його бібліотеки тісно переплелися з цікавими історіями про українських письменників та перекладачів старшої і молодшої генерацій, спонукали до творчості та роздумів, були тим духовним вогнищем, яке зігрівало його у скрутні хвилини життя. Тож автор з великою приємністю запрошує своїх читачів помандрувати його книгозбірнею.Василь Карп’юк «Ще літо, але вже все зрозуміло» 
Придивляючись до деталей, автор раз у раз відкриває органічну цілісність світу, частиною якого є людина. Стиль письма Василя Карп’юка близиться до розмовної простоти, не втрачаючи виразності особистого голосу, а плин його мови, як це часто буває в розмові, легко переходить від побутових справ до питань метафізичних.
Для всіх, хто любить зупинятись і неквапом рушати далі.
Міла Іванцова «Я тут живу»
Цей роман популярної української авторки чекав на видання дев’ять років. Він показує життя Києва і його мешканців у період між двома Майданами, коли люди, зі слів автора, «не надто дослухалися до пульсу старовинного міста як живої істоти, але жили в ньому, переплітаючись долями, долали кожен свої сходинки, набивали кожен свої гулі та, розчаровані результатами першого Майдану, знову сподівалися лишень на себе, не надто вірячи в «манну» з Печерських пагорбів. Працювали, виживали, кохали або шукали кохання, подекуди замінюючи його сурогатом». Роман про маленьких людей у великому місті, написаний з любов’ю до міста і до людей.


Богдан Бойчук «Прощання в Парижі»
Повернувшись двадцять років тому з Америки в Україну, один з найактивніших членів "Нью-Йоркської групи" Богдан Бойчук з новою силою поринув у творчість і яскраво реалізував себе на рідній землі: з-під його пера вийшло понад десять книг. Богдан Бойчук вважає, що людині не варто жити, якщо вона не кохає, а тим більше, якщо не може писати, тож пише так, як і живе, тому його твори переповнені любов’ю.

Христина Лукащук «Любов практична»
«Любов практична» – не практикум з любові, якщо хтось у цій назві відшукає повчальний зміст. Це оповідь про любов щоденну, яка або триває довго, бо двоє вміють порозумітися й перепросити, або уривається, коли кожен наполягає на своєму в найменших дрібницях.Ростислава Павлишин «50 історій про життя»
Книга, яку пропонує читачам львівська журналістка Ростислава Павлишин - це невигадані історії з життя людей у незалежній Україні, про їхні почуття, вчинки, пов’язані з подіями сьогодення. Читаєш їх і переконуєшся: кожен має змінювати власний світ. Тоді буде добре в країні. І не буде емігрантів, заробітчанства, не буде й тих, хто вважає мірилом свого життя тільки гроші. Фальш будь-кого – політиків, депутатів, чиновників – рано чи пізно вилізає з душі, хоч як би не вішали локшину на вуха, скільки б не говорили, що все у нас добре.


Леся Гончар, Руслан Найда «Козацька кухня. 200 рецептів»
Хліб та вода – козацька їда. Мабуть, кожен ще в дитинстві чув цей вислів. Та що ж іще їли козаки на Січі, зимівниках, слободах чи у військових походах? Чи пили оковиту і чим набивали свої легендарні люльки­носогрійки? Як звільнитися козаку від кулінарної залежності своєї благовірної і чи треба для цього «тікати на Низ, щоб ніхто голову не гриз»... Як справжнісінькій козачці утримати коханого при господі, «у гречаному раю», а його коня – на ляді, та ще й так, щоб «Іван плахту носив, а Настя – булаву»? Зачепило? Тож не баріться – беріть «Козацьку кухню. 200 рецептів» і читайте!


Богдан Волошин «Політ золотої мушки»
Нова весела книга Богдана Волошина детально знайомить читача з вигаданими — чи то пак легендарними — галицьким містечком Бурачковичами та сусіднім селом Лопушною. Крізь призму «життя й діяльности» персонажів усіх історій перед нами поступово розкриваються інтимні подробиці приватного та громадського чину видатних бурачківчан, як-от мера містечка Романа Задупського, секретарки магістрату Теклі Мілєрової, авторитетного сторожа Ладзьга Микуличина, митця трагічної долі Влодка Фарнеги, грабаря Мерлюня та інших достойників і достойниць. Подекуди ірреальні та фантасмагоричні, часом ліричні та психологічні — оповідки-хроніки Богдана Волошина з їхнім неповторним колоритом покутсько-бойківських говірок здатні забезпечити справжню «сатисфакцію від релаксації» наділеному почуттям гумору галицькому (та й не тільки!) читачеві.


Людмила Яременко «Дощ за вікном»
Щось неймовірне відбулося в житті Насті Мирводи, яка вже прощалася зі світом: вона здолала невиліковну хворобу й до неї прийшло щастя. А тепер страшна біда вхопила її хрещеницю – той самий жахливий діагноз... Про силу надії і провалля безнадії, про цілющу здатність високої любові, про те, на чому тримаються людська душа і весь світ, і йдеться у цьому романі.


Галина Вдовиченко «Ось відкрита долоня»
«Ось відкрита долоня» – збірка оповідань письменниці, які, як елементи мозаїки, складають багатогранну картину людського життя, у якому триває війна – не лише з ворогом, але й зі своєю долею. Маленькі історії про життя, таке беззахисне і чесне, як відкрита долоня …

Макс Кідрук «Зазирни у мої сни»
Новий трилер – «Зазирни у мої сни» – суміш динамічного техно та лячної містики. У ньому, як у романах Майкла Крайтона, вражатимуть горизонти, за які здатна заглянути сучасна наука. У ньому, в кращих традиціях Стівена Кінга, жах буде поступово і невідворотно підніматися із темних закутків кімнати. А Макс Кідрук разом із головним героєм шукатиме відповідь на запитання, що робити з речами, які людина неспроможна контролювати, але які ніколи й нізащо не залишать її у спокої …Мирослав Дочинець «Мафтей. Книга, написана сухим пером»
В основу нового роману лауреата Шевченківської премії Мирослава Дочинця лягли неймовірні події в Мукачеві, про які писали європейські газети ХІХ століття. Для чого переповідаються історії? Може, з волі блукаючого відлуння, а може, тому, що діла проминулі срібними нитками вплітаються і мережу сьогочасної доби...
Всі дивляться в дзеркало і майже ніхто не заглядає за скло, за срібний покрив. А головна ж тайна там. Мафтей зазирнув і ...


Катерина Бабкіна «Щасливі голі люди»
«Щасливі голі люди» – тематично об’єднаний цикл оповідань Катерини Бабкіної про щастя або, якщо точніше, про те, що стається з нами перед ним. Це історії про покоління тих українців, хто ще краєм життя застав совок і руїну по ньому, хто виріс і зміцнів як міг, радше не завдяки, а всупереч усьому, що з ними відбувалося; про те, як ці люди живуть тепер і взаємодіють зі світом, в якому – і війна, і любов, і еміграція,і Ханой, і Нью-Йорк, і мертві, і живі, і сліпі, і немудрі. І головне – про те, як з цим усім бути щасливим.Юрій Кирик «Яблуневі квіти»
Граф Станіслав Скарбек з першого погляду зрозумів: юна Софійка призначена йому долею, і за нагоди попросив у батьків її руки. Софійці він здавався принцом, який зійшов зі сторінок казок. І тепер цей принц – її чоловік. Та невдовзі дівчина збагнула, що вона ніколи не стане сенсом його життя. А вона так жадає бути коханою і щасливою. Хто здійснить її мрію?

«Калейдоскоп життя»: збірка оповідань
Оповідання п’яти уже відомих читачам українських авторів (Дара Корній, Євгенія Кононенко, Наталка Доляк, Ольга Деркачова, Андрій Процайло), написані ними в різні роки, не поєднані спільною темою. Вони показують багатогранність нашого життя, а також багатогранність таланту авторів збірки. В оповіданнях є радість і сум, іронія і жарт, кохання і непрості життєві ситуації, є чоловіки, жінки, діти, тварини, фантазії автора, вигадані істоти, проза життя і високі переживання. В них багато людської мудрості, ненав’язливої і ліричної. Але немає безвиході, навіть коли сльози навертаються на очі. Ця збірка - про наше життя, яке триває і дуже залежить від нашого з вами ставлення до світу, до людей, до самих себе.                                            Вересневі новинки
Дорогі друзі, до нашої бібліотеки надійшли нові книги. Літературні новинки різні за тематикою, але кожна з них є чудовим зразком у своєму жанрі, даруючи читачеві нові знання та щирі переживання. Пропонуємо їх вашій увазі:

   Пауло Коельйо «Переможець завжди самотній»
     Цей роман відкриє незнані багатьом підводні течії світу кіно та моди: потаємні, глибинні – де зливаються кінокорпорації, ділки відмивають гроші, а продюсери вирішують долі колишніх мегазірок, - і стрімкі поверхневі – де юні моделі й актриси-початківці живуть невиправданими надіями й вірять у каннську легенду про Бріджит Бардо. І коли в цей світ вторгнеться серійний убивця, яким керує мрія очистити світ, чи зможе хтось дати відсіч його божевіллю й інстинкту руйнування? Чи багато людей загине, як гинуть мандрівники в пустелі, задивившись на міраж?

Анна Шевченко «Спадок»
«Спадок» – історичний трилер англійської письменниці Анни Шевченко. Легенда про скарб гетьмана Полуботка вже кілька століть хвилює багатьох дослідників і авантюристів. Авторка роману пропонує власну версію цієї історії. Ймовірний нащадок гетьмана Полуботка претендує на спадщину і звертається по допомогу в юридичних аспектах до англійського адвоката Кейт. Отримання спадщини може змінити баланс сил між Російською федерацією і незалежною Україною, а також матиме серйозні наслідки для Банку Англії, тому дії адвоката привертають увагу спецслужб.
            Тарас, офіцер російської служби безпеки, отримує завдання запобігти претензіям на спадок. Дія роману відбувається у Великій Британії, Росії, Аргентині, Україні.
Сюжет побудований таким чином, що ситуація розглядається з точки зору як Кейт, так і Тараса. Автор проводить читача через складні механізми відстеження архівної документації, факт і вимисел у романі ретельно переплетені: легенда існування козацького скарбу, факти попередніх спроб членів сім’ї Полуботка претендувати на козацьке золото, історія репресій з боку радянської влади по відношенню до реальних членів сім’ї автора, приватні щоденники, архівні документи ...   
«Спадок» є інтригуючою і захопливою книгою, блискучою спробою авторки привернути інтерес до фактів української історії.

Ірен Роздобудько «Дванадцять або Виховання Жінки в умовах, не придатних до життя» 
Головна героїня роману є своєрідним провідником у замкнений світ пацієнтів психодиспансеру, а функція її полягає в тому, щоб їх просто вислухати. Оповіді пацієнтів різні. Спочатку здається, що все це хвороблива маячня. Але з часом героїня починає бачити внутрішній стан речей і відтоді усе зовнішнє викликає у неї лише сум або сміх. Згадуючи своє попереднє життя – кар"єру успішної письменниці, гламурні вечірки, розмови ні про що, гонитву за славою і багатством – вона розуміє, що треба негайно тікати на безлюдний острів. Але скільки брати квитків на літак, адже для того, щоб вести за собою армію, достатньо мати лише десять послідовників. Чи дванадцять?

Анна Тарнава «Бажання поверненню не підлягають» 
Успішна кар'єра, подорожі, романтика – це бажання, які досяжні для будь-якої жінки, але часто ми забуваємо про них серед численних щоденних клопотів. Головна героїня Леся піддає сумніву традиційні стереотипи і раптом вирішує спробувати щось ризиковане і несподіване для себе – жити так, як їй хочеться. На своєму шляху вона мусить подолати власні сумніви і страхи, але будучи позитивною людиною з добрим серцем і почуттям гумору, врешті-решт розуміє, що цілком щаслива.
 


Андрій Кокотюха «Автомобіль із Пекарської»
Львів, 1911 рік. У центрі міста, на вулиці Пекарській, у власному розкішному автомобілі знайдено мертвою доньку нафтового магната. У вбивстві підозрюють її таємного коханця. Це - Густав Сілезький, один із королів львівського злочинного світу. Він може довести свою невинність, та докази готовий довірити лише одній людині - Климу Кошовому. Тепер герой повинен знайти справжнього вбивцю, аби витягнути давнього знайомого з тюрми. У пошуках йому допомагає вірний друг Йозеф Шацький, і разом вони розкривають брудні таємниці з життя міської аристократії. Люди в масках, кримінальні ватажки, мільйонери, провокатори - підозрюються всі. І все ж найбільший ризик для Клима Кошового - його приватне розслідування категорично не подобається впливовій красуні Магді Богданович...


«Війна і міф. Невідома Друга світова»
За 70 років, що минули від завершення Другої світової війни, чи ми дізналися всю правду про неї? Багато наших знань досі в полоні міфів, табу та пропаганди.
У книжці вибрані 50 сюжетів від 15 авторів. Робота істориків грунтується на довготривалих дослідженнях та опрацюванні розсекречених документів. ЇЇ результати свідчать: ці сюжети — міф. Дізнайтеся про них і ви.Гаррі Каспаров «Зима наближається»
Відомий шахіст уже багато років бореться проти путінського режиму, відстоюючи загальнолюдські цінності. У своїй новій книжці він закликає лідерів демократичного світу консолідувати зусилля у боротьбі з диктатором Путіним.
Приголомшлива розповідь про повернення Росії до диктатури! Скоріш за все, книжка ніколи не вийде на батьківщині автора... Це історія про те, як колишній кадебіст Володимир Путін за невтручання, а в деяких випадках і підтримки вільного світу зміг узурпувати владу в Росії. На переконання Каспарова, світ мусить не умиротворювати диктатора, а змусити відповісти за жертви на сході України, загиблих пасажирів рейсу MН17, убитих опозиціонерів.


Тадеуш Доленга - Мостович «Три  сердца»
Сирота Кейт змалку живе в домі тітки Матильди. Надзвичайною вродою дівчини захоплюються всі чоловіки довкола … Молочні брати, заможний граф Роджер і крамарчук Матей, мріють полонити серце красуні. Дівчина завдячує матері Роджера, тому без любові погоджується стати його дружиною. Доля готує дивовижні випробування для трьох люблячих сердець.Пола Гоукінз «Дівчина у потягу»
Рейчел щодня сідає на той самий потяг. Проїжджаючи повз затишні приміські будиночки, вона кожного дня бачить подружню пару, яка снідає на веранді. Рейчел подобається спостерігати за ними, адже їхнє життя видається їй більш радісним, ніж її власне. Але одного разу в цьому безтурботному раю, яким вона уявляє їхню оселю, дівчина побачила дещо шокуюче. Вона розповідає про побачене поліції. Але їй не вірять...Стівен Кінг «Воно»
Воно – це пекельна істота, що наче випірнула з нічних кошмарів. Воно живиться людським страхом ... Колись давно семеро підлітків змогли Його перемогти. Але майже тридцять років по тому Воно повертається, щоб помститися. І вже дорослі друзі мають вступити в нову битву зі Злом ... Не читайте цю книгу в темряві або на самоті. Адже Воно може бути поруч.Стівен Кінг «Ярмарок нічних жахіть»
Не завжди навіть абсолютне зло можна вчасно розпізнати, бо інколи воно має вигляд звичайнісінького хлопчика в шапочці з пластиковим пропелером. але коли воно стає настільки звичним і буденним, що ми більше не звертаємо на нього уваги, зло виходить на полювання ... Двадцять оповідань від Короля жахів (деякі вперше бачать світ саме на сторінках цієї збірки) гарантують, що ваша спина візьметься сиротами, і запрошують зазирнути у прочинені двері до потойбічного світу.


Стівен Кінг «Що впало, те пропало»
Легендарного письменника вбиває збожеволілий фанат Морріс Белламі. Він викрадає записники літератора, які містять його новий роман, але прочитати твір не встигає – поліція наступає йому на п’яти. Перш ніж потрапити до поліцейських у руки, Морріс заховує свій скарб… Роки по тому хлопчик Піт Сауберс знаходить скриню із записниками славетного письменника. Але ця знахідка смертельно небезпечна – безжальний Белламі виходить на волю! Урятувати Піта від навіженого має детектив Ходжес …


Крис Макнаб «Як вижити в екстремальних умовах. Прийоми і методи, які використовує спецназ»
Посібник із виживання в екстремальних умовах створено на основі досвіду підрозділів спеціального призначення. Ви дізнаєтеся, як побудувати надійне укриття, розпалити вогонь у будь-яких умовах, відрізнити їстівні рослини від неїстівних,  розставляти пастки, полювати, добувати воду... Ваші шанси вижити в надзвичайній ситуації підвищаться, якщо ви навчитеся орієнтуватися на місцевості, правильно подавати сигнали, надавати першу медичну допомогу!

Крістіна Клайн Бейкер «Сирітський потяг»
Не одну прийомну родину змінила Моллі за свої 17 років, але так і не знайшла по-справжньому рідних людей. Дівчині дивом вдалося уникнути в’язниці, вона отримала 50 годин примусових робіт і … опинилася на горищі старої Вівіан. Розбираючи речі разом зі старенькою, дівчина почула приголомшливу історію про «сирітський потяг». На ньому восьмирічна Вівіан разом з іншими безбатченками вирушила з Нью-Йорка на Середній Захід – до нового життя. Поневіряння і зраджені мрії, любов і відданість… Саме це мала почути Моллі, щоб знайти власну дорогу в житті. «Сирітський потяг» став для обох жінок символом мрії про родинне щастя. І Моллі здійснить цю мрію. Для старої Вівіан. І для себе теж.

Деніел Кіз «Таємнича історія Біллі Міллігана»
Дивна історія трапилася в типовому американському містечку. Молодий чоловік на ім’я Біллі Мілліган звинувачується у злочинах, яких не коїв чи просто не пам’ятає цього. З’ясувалося, що у свідомості Біллі мешкає двадцять чотири особистості, які по черзі контролюють його розум. Та чи стане цей факт виправдальним для трьох зґвалтувань, на які відважилась одна з особистостей хлопця?Приємної зустрічі з книгою!Немає коментарів:

Дописати коментар