пʼятниця, 26 жовтня 2018 р.

Пам'ять серця, пам'ять сивини ...


Все далі віддаляє час від нас трагічні події Другої світової війни, яка вогняним смерчем прокотилася по українській землі, завдала Україні найбільших людських і матеріальних втрат, торкнулася болем практично кожної української родини. У Другій світовій війні загинув кожен п'ятий українець, зруйновано 700 українських міст 28 тис. сіл, спалено понад 300 тис. господарств.
Ця війна - вічна в нашій пам'яті, вона живе і буде жити в спогадах, гранітних обелісках, у залах музеїв, на сторінках книг.
У 1989 році започаткована Книга Пам'яті України, яка стала реквіємом безсмертному подвигу нашого народу. Наші співвітчизники поіменно увічнені в регіональних Книгах  Пам'яті України. 


В переддень Дня вигнання нацистських окупантів із України в нашій бібліотеці відбувся історичний віраж "Книга Пам'яті України розповідає". Про Білоцерківщину в період окупації читачам бібліотеки та учням Професійного ліцею розповів кандидат історичних наук, доцент Сергій Іванович Бурлака. Його розповідь та наведені документальні факти вразила всіх присутніх трагізмом подій того часу.Немає коментарів:

Дописати коментар